O NAS

EVERYDAYOFFICIAL to ukłon w stronę klasyki i ponadczasowej elegancji, powrót do prostoty i uwielbienie kobiecości.

Kobieta, która nosi nasze ubrania jest… sobą. Jest romantyczna, nowoczesna i zawsze z klasą. Uwielbia stonowane kolory ziemi: beże, ciepły karmel i przygaszone róże. Chętnie nosi biel, która jest mocnym akcentem naszych kolekcji. Kocha gładkie tkaniny, ale nie rezygnuje z pięknych wzorów, które podkreślają jej wspaniałą osobowość.

Tworząc naszą markę postanowiłyśmy zrezygnować z poliestrowych tkanin wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Dajemy naszym klientkom wyjątkowe ubranie: doskonałej jakości model wykonany ze szlachetnej tkaniny, który może służyć przez wiele lat. Do naszych kolekcji chętnie wybieramy naturalne i biodegradowalne tkaniny: nowoczesny tencel, piękny jedwab, miękką wiskozę, a do płaszczy i swetrów używamy wełny i jej mieszanki. Szlachetne tkaniny stosujemy również w podszewkach, bo wychodzimy z założenia, że liczy się nie tylko to, co na zewnątrz. Kupujemy tkaniny od producentów z Włoch i Grecji, z fabryk, które produkują też dla innych europejskich marek luksusowych.

Wyróżnia nas absolutna dbałość o szczegóły. Wszystkie elementy naszych kolekcji muszą być idealnie dobrane i współgrać ze sobą. Tworzymy spójną, przemyślaną całość: projektujemy nasze ubrania tak, aby wzajemnie się uzupełniały i pasowały do siebie. Szyjemy wyłącznie w polskich szwalniach, w krótkich seriach, po kilkanaście sztuk z rozmiaru.

Wszystko co oddajemy w Twoje ręce jest wyjątkowe i najwyższej jakości.

EVERYDAYOFFICIAL to nasz sposób patrzenia na siebie i na inne kobiety. To nasz manifest dojrzałości, marka budowana na zaufaniu, wartościach i pracy bliskich sobie osób, przyjaciółek na dobre i złe. Jesteśmy kobietami po przejściach, z doświadczeniem choroby nowotworowej, które poprzez modę przemycają swoją filozofię życia. 

Pragniemy prostoty, szlachetnych wzorów i delikatnych kolorów. Chcemy ubrań uniwersalnych: do pracy, na spotkanie lub na wieczór. Jesteśmy pewne, że Wam również spodobają się nasze kolekcje.


Ania, Agata i Asia


Długo zwlekałyśmy z tym dopiskiem, jakby zaklinanie losu mogło zmienić czas. Z wielkim żalem informujemy Was, że 20 października 2020 r. po długiej i ciężkiej chorobie (rak jajnika) odeszła od nas, nasza cudowna Ania - mama, przyjaciółka, projektantka, współzałożycielka marki. W naszych sercach i pamięci pozostanie na zawsze. Przez całą chorobę aktywna, twórcza i kreatywna. Estetka, miłośniczka piękna. Nawet bez włosów, z zawiązaną chustką wyglądała jak milion dolarów. Niezwykle mądra i wrażliwa. Zawsze pogodna, łagodna i uśmiechnięta. Pokazała nam jak korzystać z życia i kochać je ponad wszystko. 

Aniu kochamy Cię bardzo i będziemy do końca świata i jeden dzień dłużej. 

Twoje Przyjaciółki.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl