Promocje
SUKIENKA KOPERTOWA CLAIRE PALM
SUKIENKA KOPERTOWA CLAIRE PALM
490,00 zł 349,00 zł
ZWROTY I REKLAMACJE

Zwroty

Masz prawo zwrócić zakupiony towar, bez podawania przyczyny w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Aby skutecznie dokonać zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu, który znajdziesz TUTAJ i przesłanie go drogą elektroniczną na adres e-mail:

office@everydayofficial.com

Oświadczenie możesz sformułować również samodzielnie.

Spakowane produkty wraz z formularzem zwrotu i paragonem odeślij przesyłką opłaconą z góry na adres:

EVERYDAYOFFICIAL

Ul. Kilińskiego 3

81-386 Gdynia

Zwrotu dokonujesz na własny koszt, który nie podlega zwrotowi. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży zwrot należności za produkt nastąpi maksymalnie w ciągu 14 dni od dnia, w którym otrzymamy zwrócony produkt.

Zwrotu płatności dokonamy na numer konta podany w formularzu zwrotu. 

Reklamacje

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U z dnia 24 czerwca 2014 r.) na wszystkie produkty zakupione w sklepie przysługują uprawnienia z tytułu wad stanowiących o niezgodności towaru z umową przez okres 2 lat od daty zakupu.

W celu zareklamowania zakupionego produktu sugerujemy, aby posłużyć się formularzem reklamacji, który znajdziesz TUTAJ. Opis reklamacji można również przygotować własnoręcznie.

W pierwszej kolejności wypełniony formularz reklamacji należy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail:

office@everydayofficial.com

w tytule maila wpisując „Reklamacja”

Następnie reklamowany towar wraz z wypełnionym formularzem reklamacji prześlij na adres:

EVERYDAYOFFICIAL

Ul. Kilińskiego 3

81-386 Gdynia

z dopiskiem „Reklamacja”

Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamowanego towaru. 

W przypadku nieuwzględnienia reklamacji, towar zostanie odesłany Klientowi wraz z informacją o niezasadności reklamacji.

POZASĄDOWE SPOSOBY ROZSTRZYGANIA REKLAMACJI I DOCHODZENIA ROSZCZEŃ

Klient będący Konsumentem posiada m.in. następujące możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń:

a. jest uprawniony do zwrócenia się do stałego polubownego sądu konsumenckiego działającego przy Inspekcji Handlowej z wnioskiem o rozstrzygnięcie sporu wynikłego z zawartej Umowy sprzedaży;

b. jest uprawniony do zwrócenia się do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej z wnioskiem o wszczęcie postępowania mediacyjnego w sprawie polubownego zakończenia sporu między Klientem a Sprzedawcą;

c. może uzyskać bezpłatną pomoc w sprawie rozstrzygnięcia sporu między Klientem a Sprzedawcą, korzystając także z bezpłatnej pomocy powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentów lub organizacji społecznej, do której zadań statutowych należy ochrona Konsumentów (m.in. Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich). Porady udzielane są pod przez Federację Konsumentów pod bezpłatnym numerem infolinii konsumenckiej 800 007 707 oraz przez Stowarzyszenie Konsumentów Polskich pod adresem email porady@dlakonsumentow.pl;

d. złożyć swoją skargę za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl